Wanna dębowa. W harmonii z sobą i naturą.

Wanna dębowa

Wyobraź sobie las, łąkę, brzeg jeziora lub rzeki a potem siebie w tym sielskim otoczeniu. Jak siebie widzisz… stoisz, spacerujesz a może wylegujesz się w pięknej dębowej wannie i w aromacie rozmaitych ziół?

Jeśli kusi Cię ta trzecia wizja to jest ona w zasięgu Twojej ręki, my zrobimy dla Ciebie dębową wannę a Ty postaw ją tam, gdzie sobie życzysz i się relaksuj.

Żeby dopełnić szczęścia zafunduj sobie kąpiel ziołową. W zależności od nastroju i potrzeby możesz wybrać z szerokiej gamy dostępnych ziół i olejków. Jeśli chcesz zadbać o elastyczność skóry, to dostępnych wiele kompozycji mieszanek ziołowych, które dostarczaj naszej skórze potrzebnych witamin i minerałów. Poprawią one ukrwienie skóry, jej elastyczność i jędrność. Macierzanka, rozmaryn, szałwia, lawenda czy mięta pieprzowa to znane od lat cudowne dary natury. Masz ochotę się odprężyć i mieć dobry sen, to najpierw wyobraź sobie aromat kwiatu lipy, ziela wrzosu, majeranku lub kwiatu lawendy a potem przygotuj mieszankę, wlej do wody w wannie dębowej i oddaj się błogiej przyjemności.

W fachowej literaturze czytamy, że kąpiel ziołowa jest zalecana minimum raz w tygodniu i że bardzo ważna jest temperatura wody. Odprężającą po wysiłku fizycznym i uspokajająco – łagodzącą kąpiel uzyskamy w wodzie w temperaturze 36 – 40 stopni C. 10 minutowa kąpiel w takiej temperaturze zwiększy ukrwienie skóry i pomoże się oczyścić z toksyn. Kąpiel rozluźniająca mięśnie i relaksująca nie powinna przekroczyć 35 C.

Nasze wanny z dębu są wyjątkowe i za każdym razem ciężko jest się nam z nimi rozstać. Wiemy jednak, że trafiają do naszych klientów, aby dawać im radość i zdrowie, a jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch. I tak satysfakcja obu stron powoduje, że kochamy to co robimy i robimy to z pasją.
Dębowe jest wyjątkowe ….

Wanna dębowa

Wanna dębowa